Večeras su Vrijednosnice izgubile utakmicu protiv Dinama u Zagrebu.

KK Dinamo-Zagreb – KK Vrijednosnice Osijek 79:65 (15:15, 18:16, 19:18, 27:16)

Dinaom: Paponja 5, Garafolić 8, Vučić 12, Kraljević 19, Jacović 5, Križanac, Miholić 2, Nakić-Vojnović 10, Mikšić 7, Novačić 11, Pehar, Brozović.

Vrijednosnice: Tchoukuiegno 13, Rebić 5, Grantsaan 5, Vladović 7, Budimir 12, Martinović, Kujundžić R. 14, Kujundžić S, Šiško 1, Štebih, Bjelanović 1, Primorac 6.

U prvom poluvremenu ekipe trenera Miljkovića i Kujundžića su bile podjednake, izmjenjivale su se u vodstvu te je poluvrijeme završilo rezultatom 33:31. U 28.minuti Dinamo je poveo sa 11 poena za 50:39 nakon čega je usljedila serija Brokera koji su do kraja četvrtine smanjili na 52:49. U zadnjoj dionici domaćin je napravio seriju 15:0 gdje se Vrijednosnice više nisu mogle vratiti, Dinamo zasluženo pobjeđuje sa 79:65. Za ekipu Dinama najviše poena zabili su Kraljević 19 i Vučić 12, dok su kod Vrijednosnica Osijek Kujundžić Robert 14 te Tchoukuiegno 13 poena.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u Zadru u četvrtak, 17.10. protiv Zadra u 18h.