U 8. kolu A-1 lige, košarkaši Darde u zagrebačkoj Dubravi slavili su svoju 7. pobjedu rezultatom 64:62. Šut za tri poena i zonska obrana bili su recept za pad desetomjesečne tradicije neporaženost Dubrave na domaćem parketu.

Košarkaši trenera Borisa Gnjidića, odlično su otvorili utakmicu i sjajnom igrom u obrani dopustili su darđanma tek 7 koševa u prvoj četvrtini  23:7.  Kako je susret odmicao Baranjci su sve više prijetili agresivnoj obrambenoj igri zagrepčana. U 34. minuti nošena dalekometnom paljbom Dejana Meznarića, Darda dolazi do prvoga vodstva 49:50. Tricama Perkovića i Marića „Lavovi“ se ponovo vraćaju u igru 55:51. Međutim, tri minute prije kraja susreta na red dolazi Danijel Katavić, koji sa dvije trice „Brokerima“ opet vraća prednost 55:59. Ekipa Dubrave neuspješnom serijom trica pokušava se vratit u susret ali Baranjci sa nekoliko kontri osiguravaju novu pobjedu. Ekipu Vrijednosnice OS Darda po učinkovitosti predvodio je Katavić sa 20 poena (trica 6/9), a Meznarić postiže 17 poena. Kod Dubrave najučinkovitiji su bili Vragović sa 15 i Željko Šakić sa 10 poena uz 12 skokova.