Sinoć su KK Vrijednosnice Osijek izgubile prvu četvrtfinalnu utakmicu Alpe Adria Cup-a od BC Levicki Patrioti rezultatom 103:62.

BC Levicki Patrioti-KK Vrijednosnice Osijek 103:62 (22:16, 29:17, 23:13, 29:16).

BC Levicki Patrioti: Davis 17, Bachan 5, Krajčović 5, Benjamin 12, Pita 25, Lawrence 9, Bojanovsky 14, Žiak 12, Adamik 2, Volarik 2.

KK Vrijednosnice Osijek: Ihring 10, Mandić 2, Boras 0, Dmitrović 3, Perić 10, Abu 6, Šango 5, Darling 2, Vrkić 12, Gospić 12.

Težak poraz doživjeli su sinoć košarkaši Vrijednosnica Osijek od Slovačke ekipe. Držali su se Brokeri u prvih 10 minuta dok su mogli energetski parirati domaćinu, ali nakon toga su se raspali, Levice su zagospodarile parketom i iz minute u minutu podizale prednost. Na poluvremenu je rezultat bio 51:33. U nastavku ista priča jer su Slovaci imali odgovor na svaki pokušaj Brokera da se probaju vratiti u utakmicu. Na kraju su Patrioti slavili s previsokih 103:62.

Već za par dana, 11.veljače u 18:00 sati u dvorani Gradski vrt slijedi uzvrat gdje Vrijednosnice imaju priliku popraviti dojam.