U Zaboku su domaćini uvjerljivo došli do svoje druge pobjede protiv blijedih i  beskrvnih košarkaša Vrijednosnica OS Darde.

Već u prvoj četvrtini igrači Zaboka krenuli su sa dalekometnim ubačajima i došli do sigurnih (30:21). U nastavku slijedi ista priča i domaćini odlazi na 19 koševa prednosti (43:24) i već je tada bilo jasno kako će Darda teško do preokreta. Vrijednosnice OS Darda do poluvremena uspijeva  tek smanjiti prednost domaćina, ali Zabok ipak ima (50:38) nakon prvih 20 minuta. Drugi dio je donio rutinsko održavanje prednosti domaćina i u posljednjih deset minuta Zabok ulazi sa velikih (76:60). Do kraja susreta Darda je uspjela približiti se na sedam koševa zaostatka, ali više od toga nije išlo. Domaćini su u završnici bili precizni sa linije slobodnih bacanja i održali prednost sve do konačnih (94:85).

Najefikasniji igrač Vrijednosnica OS Darde bio je Budimir sa 24 koša, Zvonimir Ridl ubacio je 14 a mladi Pandurić imao je 12 poena uz 6 asistencija. Kod Zaboka najbolji su bili Krušlin sa 16 i Lež sa 13 koševa.

KK Zabok – KK Vrijednosnice Os Darda 94:85 (30:21, 20:17, 26:22, 18:25).

Zabok: Pešut, Zadravec 10, Janković 10, Lež 13, Mikulić 9, Bubalo 7, Črnjević 6, Perinčić 5, Tomas 11, Bašić 3, Krušlin 16, Drča 4.

VROS Darda: Kordić, Meznarić 5, Ridl 14, Budimir 24, Mileković 11, Bičvić, Perajica 12, Mandić, Gamma 2, Radoš, Jugo 5, Pandurić 12.