Košarkaši Vrijednosnica OS Darde su u 8. kolu A-1 Lige za ostanak poraženi u dvoboju protiv direktnog suparnika za ostanak u elitnom razredu Sonik Puntamike, sa rezultatom (84-70).

Baranjci su loše otvorili susret i uvodnu četvrtinu završili sa zaostatkom od – 15 (27-12). Do kraja prvog poluvremena „Brokeri“ su koševima Bičvića i Kordića smanjiti zaostatak. Međutim, na odmor su otišli sa minusom od -18 poena (49-31). Početkom drugog dijela, Mato Perajica i Veljko Budimir serijom (09-02) smanjuju rezultat na (51-40), ali „Brokeri“  u posljednjih deset minuta ulaze sa zaostatkom od -13 (64-51). Prednost Puntamike u 34. minuti bila je + 16 (70-54). Nakon toga Marino Grabovac, zabija svoju četvrtu tricu iz petog pokušaja i rješava utakmicu (84-70). Prvo ime Vrijednosnica OS Darde, Mato Perajica ubacio je 18 dok je Luka Pandurić dodao 14 poena.

KK Sonik Puntamika – KK  Vrijednosnice OS Darda 84-70 (27-12, 22-19,15-20, 20-19)

KK Sonik Puntamika: Pešut 10, Ramljak 9, Marić 8, Segarić, Glavan, Čakarun 14, Jurlina, Dražović 2, Grabovac 16, Vraneš, Šarlija 12, Jurjević 13

KK  Vrijednosnice OS Darda: Pandurić 14, Bičvić 13, Kordić 8, Budimir 13, Mileković 4, Mandić, Perajica 18, Radoš, Ćutuk