U slavonsko-baranjskom derbiju Vrijednosnice OS Darda ugostile su Svjetlost iz Slavonskog Broda i izgubile sa rezultatom 91:87. Svjetlost je tako uzvratila darđanima za poraz iz prvog dijela sezone.

Košarkaši Darde uspjeli su izgubiti dobivenu utakmicu. Nakon izjednačenih prvih deset minuta u drugoj četvrtini utakmice, ulaskom Gamme,domaći košarkaši uspijevaju zaostatak iz prve četvrtine okrenuli u vodstvo (32:26). Prednost Darde u dva je navrata narasla i na +10, prvi put u 17. minuti  (46:36), a onda i u posljednjoj minuti (52:42). Darda je imala raspoloženi trojac Ridla, Gammu i Meznarića koji je nakon tri minute igre u nastavku povisio na 61:50, no vodstvo nije dugo trajalo jer je trojac Spahija, Pilepić i Karlović vratio Svjetlost u igru (66:65). Pilepić je na otvaranju četvrte četvrtine doveo Slavonce u prednost, a Raič ih doveo do vodstva 70:76. Darđani su međutim imali novi odgovor koji ih je ponovo doveo do vodstva i to sa šest poena Krole i tricom Čamagajevca (82:78). No u zadnjim minutama Svjetlost je napravila seriju 11:0 i riješila pitanje pobjednika. Kod Komaraca su najefikasniji bili  Ridl i Meznarić sa po 18 koševa, Čamagajevac je ubacio 15, a Gamma imao 13 poena i 7 skokova, dok je kod brođana Spahija  završio susret s 28 poena i 11 skokova, Pilepić je zabio 22 te podijelio i pet asistencija, dok je Matej Karlović ubacio 19.