Vodeća momčad A-1 lige, Vrijednosnice OS Darda nakon dva uzastopna poraza vratila se na pobjedničke staze. Baranjci su u Šibeniku slavili sa rezultatom 72:83, te su uzvratili šibenčanima za poraz iz prvoga dijela sezone.

Košarkaši Darde odlično su otvorili susret, te su već krajem četvrte minute imali prednost od 10 poena. Ivan Krolo je bio nerješiva zagonetka za šibensku momčad te je tijekom prvog perioda upisao 12 poena. Drugu četvrtinu serijom otvara Kalmadin Gamma sa 5 poena, a nastavlja Čamagajevac sa dodanih 10 poena. Momčad Šibenika uglavnom pokušava sa vanjskim šutom smanjiti prednost Darde (3:12), no bezuspješno, pa Baranjci odlaze na odmor sa prednosti od 38:47. Nakon poluvremena u momčadi Darde budi se Katavić koji sa Mandićem kreira prednost od 50:71. U  tome periodu igre Darđani su stvorili najveću prednost tijekom susreta od 21 poen. No u 35. minuti  sa  5 uzastopnih koševa Bubalo smanjuje na 58:74, a tricom Došena u 38. minuti Šibenik dolazi na samo 72:79. U završnici gosti iz Baranje preko odličnog Čamagajevca vraćaju se na konačnih 72:83. Ivan Krolo je najučinkovitiji pojedinac susreta sa 27 poena i 13 skokova. Hrvoje Čamagajevac ubacio je 19 uz 7 asistencija te Kamaldin Gamma 14 poena. Kod domaće momčadi, Franjo Bubalo postigao je 15 a Nikola Gaurina 14 poena.