U vrlo neizvjesnoj i izjednačenoj utakmici Vrijednosnice OS Darda izgubile su dvoboj sa Trogirom 82:83. Trogir je osigurao bodove u posljednje dvije sekunde jednim pogođenim slobodnim bacanjem Tonija Bizace.

Zahvaljujući razigranom Danijelu Kataviću domaćini su u prvih pet minuta susreta održavali malu rezultatsku prednost, da bi u nastavku, isti igrač bio jedan od najzaslužnijih što se gosti iz Trogira nisu odvojili na veću prednost (22:24). U istom periodu svoju najbolje minute u dresu Trogira pruža i Luka Drezga. Sa rezultatom (33:33) ušlo se u posljednju minutu prvog poluvremena, no međutim gosti su serijom od 9:2 (Delaša i Bizace) na odmor otišli s prednošću od sedam poena (35:42). Kraj treće i cijela posljednja četvrtina protekle su u vrlo izjednačeno borbi u kojoj se niti jedna ekipa ne uspijeva odvojiti na prednost veću od četiri poena. Drezga je u posljednjoj minuti susreta pogodio za 76:80, Mandić je smanjio, a uskoro i doveo do rezultata (80:80). Bizaca je nakon novog vodstva Trogira (80:82) imao dodatno slobodno bacanje koje je promašio, dok je Ridl s druge strane pogodio za novo izjednačenje (82:82). Nakon Krolinog promašaja, Bizaca uzima stvari u svoje ruke te iznuđuje prekršaj iz kojega  Trogiru osigurava važne bodove.  Marko Mandić je za svoju momčad upisao 19 poena, Ridl je dodao 17 (6sk), a 17 (9sk) poena nanizao je i Ivan Krolo. Trogir su predvodili Luka Drezga (26p, 4sk), Bizaca (16p, 14sk) i Ante Delaš (15p, 3sk).

Trogir : Vrijednosnice OS Darda 83:82

Suci: Herceg (Zabok), Štrok (Varaždin) i Perčić (Čakovec).

VRIJEDNOSNICE OS DARDA: Komadina, Meznarić 4 (0-2), Ridl 17 (3-3), Katavić 14 (2-2), Lozančić, Dogan, Krolo 17 (3-5), Mandić 19 (5-6), Gamma, Čamagajevac 11 (3-3), Krešić, Zucić.

TROGIR: Drezga 26 (2-2), Blajić 9, Delaš 15, Bilić 6, Bizaca 16 (3-5), Žitko 2, Roso, Alujević, Poščić 3 (3-6), Šoda 6 (4-6), Vitali.