U 15. kolu A-1 lige, košarkaši Đure Đaković su na domaćem terenu u izjednačenoj i neizvjesnoj utakmici, tijesno pobijedili ekipu Vrijednosnica OS Darde sa rezultatom (68:65).

U slavonsko-baranjski derbi obje ekipe ušle su oslabljene ne igranjem najboljih igrača i strijelaca, Hrvoja Puljka kod domaćina i Mate Perajice, kod gostiju. U prvoj četvrtini vidjeli smo pregršt koševa u kojoj su se malo bolje snašli Brođani. Do poluvremena, obje ekipe izmjenjivale su se u minimalnom vodstvu. Na predah se odlazi sa rezultatom (42:42). Brođani su gotovo cijelu treću četvrtinu proveli u zaostatku. U 30. minuti na semaforu je svijetlilo (51:56), no na kraju treće i početku četvrte četvrtine košarkaši Đure Đakovića  rade seriju od (10-0). U 39.minuti Antonio Bičvić izjednačuje tricom, no odmah u sljedećem napadu Marko Batina također tricom vraća prednost domaćem sastavu za (68:65), što je na kraju i konačan rezultat. Marko Batina predvodio  je brođane sa 17, Marino Šarlija 16, a Toni Brnas 14 poena. Kod Vrijednosnica OS Darde, Dejan Meznarić ubacio je 21, a Stipe Tešija dodao 10 koševa.

KK Đuro Đaković – KK Vrijednosnice Os Darda 68:65 (27:26, 15:16, 11:14, 15:9)

Đuro Đaković: Blaić 10, Kljajić 5, Batina 17, Živković 4, Šarlija 16, Baković, Kolovrat 2, Karlović Mat, Brnas 14, Karlović Mar, Kristijan.

VROS Darda: Meznarić 21, Tešija 10, Glavinić 6, Bičvić 3, Mandić, Hrkač 2, Hrnčić 9, Pandurić 6, Turalija, Trepalovac 8.