U posljednjem susretu 8 kola A-1 lige, košarkaši Vrijednosnica OS Darde upisali su prvu vrijednu gostujuću pobjedu. Po drugi puta uspjeli su slaviti na vrućem brodskom parketu sa rezultatom(63:58).

Oslabljeni ne igranjem svojeg najboljeg pojedinca Zvonimira Ridla i otpisanog Kamaldina Gamme, na nazgodnom gostovanju  upisali su važnu neočekivanu pobjedu. Ekipa Dejana Srzića odlično je ušla u susret, te od samoga početka najavila kako u Brod nije došla sa bijelom zastavom. Predvođena sa dvojcem Krolo i Katavić susret su otvorili sa serijom (12:0), a dvije minute prije kraja prve četvrtine imali su  prednost od (16:2). Darđanski gorostas Ivan Krolo u prvi 15 minuta već je na svome saldu imao učinak od 12 poena i 7 skokova, a uz pomoć svojih suigrača Radoša, Katavić i Meznarića kreira najveću prednost od (24:39). Početkom drugoga dijela košarkaši Svjetlosti predvođeni trojcem Šarac, Karlović i Mišić rade seriju od (12:0) te ozbiljno ugrožavaju gostujuću prednost (36:39). Dvojac Čamagajevac i Radoš ponovo darđane vraća u plus od 9 poena dok Meznarić sa šutom za tri poena zatvara treću dionicu sa rezultatom (43:52). Zadnjih 10 minuta susreta brođani su prekršajima pokušali ugroziti vodstvo „brokera“, međutim, ozbiljnim pristupom Darda nije dozvolila da se ugrozi teško stečena prednost i susret završava sa konačnih (63:58). Najbolji pojedinac u ovoj važnoj pobjedi bio je Ivan Krolo sa učinkom od 16 poena i 14 skokova, dok su odlična pomoć bili suigrači Katavić i Meznarić sa 13 ubačaja. Kod Svjetlosti najubojitiji bili su Karlović s 18, i Marić sa 11 poena.