Košarkaši Darde u 7. kolu slavili su svoju šestu pobjedu nad ekipom Borika rezultatom 78:60. Baranjci su još jednom pokazali kako pobjede u dosadašnjem dijelu prvenstva nisu slučajnost.

Već u prvoj četvrtini ekipa Damira Volodera odličnom igrom u obrani ostavlja ekipu Borika  na svega 9 poena 20:9. Nošeni igrom sjajnog trojca Ridl, Krolo i Gamma ostvarenu prednost znalački su održali kroz ostatak susreta  i u konačnici došli do šestog ovosezonskog slavlja.  Meznarić, Čamagajevac i Mandić  standardno su odigrali dobru utakmicu a u završnici susreta i „igrači s klupe“ dobili su pokoju minutu. Dobru igru „brokera“ popratilo je i fantastično navijanje te su zajedničkim snagama slavili zasluženu pobjedu nad zadranima. „Brokere“ su po učinkovitosti predvodili Gamma sa 19, Krolo 17 koševa i 5 skokova, a Dejan Meznarić utakmicu je završio s 12 poena. Zvonimir Ridl pridružuje se trojcu sa učinkom od  8 koševa , 10 skokova i 5 asistencija. Kod gostiju iz Zadra Ive Ivanov postiže 19 poena a Mrva 15 poena uz 6 skokova.