U neizvjesnom susretu košarkaškog kupa Krešimira Čosića, košarkaši Vrijednosnica OS Darde tek nakon dodatnih 5 minuta zabilježili su uvjerljivu pobjedu nad ekipom Međimurja (78:89).

Ekipa Međimurja je na svom domaćem parketu u neizvjesnom susretu dobro namučila košarkaše Vrijednosnica OS Darde, te je bila na pragu senzacije prvog dijela Hrvatskog košarkaškog kupa. U posljednjem napadu zadnje četvrtine, najprecizniji čakovčanin Goran Fodor promašio je pobjedničku tricu te je u regularnom djelu susreta ostalo (70:70). U produžetku, zahvaljujući tricama Bakovića i Meznarića, Darda je  izborila plasman u drugi krug Kupa Krešimira Ćosića. Dejan Meznarić bio je najučinkovitiji  „broker“  s 28, Ivan Baković dodao je 16 a Tomislav Radoš 15 poena. Kod domaćina najefikasniji bio je dvojac Fodor s 19 i Mario Novak (mlađi) sa 16 poena.

Međimurje – Vrijednosnice OS Darda 78:89 (70:70); (14:18, 19:13, 20:27, 17:12, 8:19)

Suci: Nikola Perlić, Krunoslav Peić, Dražen Štrok

Međimurje: Mavrek, Terek 5, Novak 16, Vugrinec, Rusak, Zaspan 3, Fodor 19, Krištofić 2, Goleš 7, Novak 13, Vurušić, Golubić 13.

Vrijednosnice OS Darda: Kordić, Meznarić 28, Ridl 13, Katavić 7, Radoš 15, Omazić, Krolo 8, Mandić, Baković 16, Ćutuk 2.