Košarkaši Vrijednosnica OS Darde nisu uspjeli doći do svoje druge domaće pobjede. U 7 kolu A-1 lige košarkaša Zabok bili su bolji od baranjske momčadi,  te su svoju četvrtu pobjedu  slavili sa rezultatom (75:87).

Vrlo važni bodovi ni ovoga puta nisu ostali u Dardi. Pobjeda koja bi nagovijestila svjetlija izdanja i pomogla u nastojanjima da Darda pobjegnu sa dna prvoligaške ljestvice ni ovaj vikend nije ostvarena. Košarkaši Darde odlično su krenuli u susret i vrlo brzo poveli  (21:9), podsjetivši svoje navijače na igru iz prošle sezone, no to kao da je razbudilo Zabok koji sa pet vezanih trica krajem prve i početkom druge četvrtine u potpunosti okreće rezultat u svoju korist.  Najzaslužniji za preokret Zaboka bio je Robert Lež koji ugrađuje tri trice za seriju Zaboka (16:0). Ekipa Darde u svojim redovima osim Ridla nije imala igrača koji se mogao suprostaviti razigranim zabočanima, koji na odmor odlaze s prednošću od šest poena (47:41).  U nastavku gostujuća momčad nije dopustila indisponiranom domaćinu da ugrozi stečenu prednost te u konačnici slave sa (75:87). Zvonimir Ridl s 20 i Austin Swift sa 14 poena predvodili su svoju momčad po učinkovitosti. U gostujućoj momčadi Lež je postigao 18 dok je Ivan Perinčić dodao 16 koševa.