Odličnom igrom dvojca Hrvoje Puljko – Ivo Josipović, Jolly Jadranska banka Šibenik stigao je do osme uzastopne prvenstvene pobjede 90:76.

Vodstvom od 4:0, koševima kapetana Ive Josipovića, domaći košarkaši poveli su s 4:0. Gosti uzvraćaju serijom 8:0, te preko Perajice i Budimira dolaze do vodstva od 8:4. Prednost je stalno na strani Darde, Jolly se približio poslije uspješnih ubačaja Rossa i Puljka na 15:16, ali Meznarić, Mileković, a potom i Jugo održavali su prednost na strani svoje momčadi. Ipak, na samom kraju četvrtine domaći su košarkaši potpuno preokrenuli rezultat: Ross je izjednačio, Puljko donio minimalnu prednost, a Mrva tricom donio prednost od četiri koša na kraju četvrtine – 29:25.

Puno manje koševa palo je u drugoj dionici igre. Režić je odmah na početku četvrtine povisio na plus šest (31:25), ali serijom 6:0 Darda se vraća u egal. Puljko ne dopušta i da pređu u vodstvo, pridružuje mu se i Josipović, pa i Režić tricom i na semaforu u zadnjoj minuti poluvremena svijetli 42:35. Najveću prednost u dotadašnjem tijeku utakmice Jolly je još povisio preko Puljka, za 44:35 na poluvremenu.

Drugo poluvrijeme Muminovićeva momčad otvara serijom 6:0, ali Puljko s dvije trice potvrđuje kako će ovo biti njegova večer. Tricom je uzvratio i Mileković za 51:48, ali tada Luka Katura postiže sedam koševa u nizu i donosi plus osam svojoj momčadi (58:50). Vrlo brzo prednost je narasla na +13 (63:50), no, do kraja četvrtine Darda se gotovo u potpunosti (63:60) vraća u utakmicu koševima Bičvića, Pandurića i Budimira.

Kao što su gosti serijom otvorili treću četvrtinu, na gotovo identičan način odgovorili su domaćini u zadnjoj četvrtini: serija 7:0 donijela im je okruglih plus deset (70:60). Bičvić je u tim trenucima Dardu održavao na tom zaostatku. Poslije trice Rossa Jolly je u 36. minuti pobjegao na +13 (79:67), ali Mileković je odgovorio također tricom. Da ne bi bilo neizvjesnosti do samog kraja utakmice pobrinuo se domaći kapetan Josipović koji je s dvije trice zapečatio pobjedu svoje momčadi, za konačnih 90:76.

Sjajni Hrvoje Puljko postigao je 28 koševa, tek jedan manje dodao je kapetan Jollyja Josipović, a dvoznamenkast broj koševa ubacio je i Ross (12). Kod Darde najefikasniji je s 21 košem bio Perajica, Bičvić je ubacio 14, Budimir 11, a Mileković 10.

Jolly JBŠ – VROS Darda 90:76 (29:25, 15:10, 19:25, 27:16)

Suci: Radović (Dubrovnik), Sušanj (Rijeka) i Terlević (Kastav)

Jolly Jadranska banka Šibenik: Josipović 27, Petani, Katura 7, L. Vlaić, Režić 9, Mrva 5, Puljko 28, Salamun, Vrsaljko, Gabrić, Ross 12, Gulam 2. Trener: Hrvoje Vlašić.

Vrijednosnice OS Darda: Jugo 5, Meznarić 7, A. Vlaić, Budimir 11, Mileković 10, Bičvić 14, Perajica 21, Mandić, Radoš, Ćutuk, Kujundžić, Pandurić 8. Trener: Senad Muminović.