Košarkaši Zaboka bili su u prednosti do 33. minute, no ekipa Vrijednosnica OS Darda uspjela je preokrenuti rezultat u zadnjoj četvrtini i u konačnici slaviti sa rezultatom 81:85.

Baranjski košarkaši došli su do svoje pete pobjede ove sezone, koju su osigurali u posljednjih sedam minuta susreta u Zaboku. Zonskom obranom dobili su stabilnost i prevagu, što su u konačnici pretočiti u vrijedne bodove. Iako je Zabok vodio gotovo 33 minute, u zadnjoj četvrtini nisu imali odgovora na dvojac Krolo(7sk), Gamma (10sk) što je rezultiralo sa skromnih 35 poena Zaboka. U prvom dijelu susreta Darda nije mogla pronaći pravi ritam i odgovor na zabočku igru pod košem, te na odmor odlazi sa minusom od 12 poena 50:38. Košarkaši Vrijednosnica OS Darda posljednju dionicu otvaraju serijom 14-0, no konačna odluka dogodila se u zadnjih 58 sekundi dvoboja kada Dejan Meznarić tricom otklanja sve dileme oko pobjednika 78:83. Momčad Darde po učinkovitosti  predvodio je Krolo sa (20p 7sk), uz odlični dvojac Mandić (19p), Katavić (16p 7sk, šut 86%). U ekipi Zaboka najefikasniji  Čular postiže (18p,8sk), Krapić 13, a Lež 12 poena.