U  odličnoj i neizvjesnoj utakmici košarkaši Vrijednosnica OS Darde ostvarili su svoju četvrtu pobjedu. Na krilima sjajnih domaćih navijača pobijedili su košarkaše Splita rezultatom 75:71.

Darda je i ovaj puta odlično otvorila susret. Nošena igrom odličnih Čamagajevca,  Ridla  i Ivana Krole prvu četvrtinu završila je sa prednošću od +11 (24:13). Početkom drugog dijela košarkaši Splita agresivnijim pristupom u obrani i nizom grešaka košarkaša Darde, ne samo da poravnavaju rezultat nego i preuzimaju vodstvo 49:60.  Predvođeni odličnom igrom dvojca Macura, Vrkić splićani su napravili seriju od +20 i završili treću četvrtinu sa 54:65. U 33-oj minuti bilo je + 13 za Split, no tada “Brokeri” uz podršku sjajne domaće publike pronalaze snagu za povratak te rade seriju od +17. U tim trenutcima dvojac Gamma i Krolo postaju nerješiva enigma za splićane a  Čamagajevac šutom iz daljine dovodi Dardu  u prednost 72:71. Potvrdu četvrte pobjede košarkašima Darde osigurava Čamagajevac jedanaest sekundi prije kraja zabivši jedno od dva bacanja. U veliku pobjedu Darde Krolo je kao najbolji igrač ugradio 16 poena dok su odlični Gamma i Čamagajevac dali 13 poena. Ekipu trenera Borisa Kurtovića po učinku predvodio je Macura sa 16p, dok Delaš i Sobin postižu 12 poena.