U posljednjem susretu 22. Kola  A-1 lige, ekipa Svjetlosti iz Broda na domaćem parketu pobijedila je košarkaše Vrijednosnica OS Darde sa rezultatom (73:70).

Pobjedom u posljednjem kolu Svjetlost iz Broda uhvatila je peto mjesto i plasman u Ligu za prvaka. Dan prije, pobjedom Alkara u Bedekovčini, Darda  je izgubila svoju šansu za sudjelovanjem u Ligi za prvaka. Baranjski košarkaši stalno su bili za petama košarkašima iz Broda, posebno u trećoj i tijekom četvrte četvrtine. „Brokeri“ su na krilima Budimira, Perajice i Pandurića tijekom prve dvije četvrtine bili na jednoznamenkastom zaostatku te na odmor otišli sa minusom od četiri poena (41:37). Baranjci su imali i prednost na kraju treće četvrtine, kada je Rudolf Jugo pogodio tricu za rezultat (56:58), nagovijestivši krajnju neizvjesnost. U posljednjoj četvrtini tek četiri koša Darde u osam minuta igre. Poklon koji je košarkašima Svjetlosti omogućio bijeg na (70:62). Četrdesetak sekundi do kraja susreta, Budimir tricom i zakucavanjem ponovno vraća „Brokere“ u igru (70:67). Serija slobodnih bacanja u posljednjim sekundama susreta Svjetlosti donosi prednosti a potom i konačni rezultat (73:70). Kod ekipe Vrijednosnica OS Darde najučinkovitiji bio je trojac Budimir 23, Perajica 19 i Pandurić 15 poena. Prvo ime u redovima pobjedničke momčadi bio je Štimac s 23 koša, dok je 16 dodao Kostomaj.

KK Brod Svjetlost – KK Vrijednosnice OS Darda 73:70 (24:18, 17:19, 15:21, 17:12)

Brod Svjetlost: Gamma 5 (1-3), Batina 14 (4-4), Šamija, Šamadan 4 (2-4),  Živković 2 (2-4), Štimac 23 (4-5), Koštomaj 16 (9-10), Kljaić 9, Matasović, Karlović.

Vrijednosnice OS Darda: Kordić 5 (1-1), Meznarić, Vlaić 2 (0-1), Budimir 23 (1-2), Milenković 3, Bičvić, Perajica 19 (1-1), Mandić, Kujundžić, Radoš, Jugo 3, Pandurić 15.