Nakon Zadra, Alkara i Zaboka u četvrtfinale Kupa Krešimira Ćosića plasirali su se i košarkaši Vrijednosnice Os Darda.

Uvjerljivom pobjedom protiv Brod Svjetlosti košarkaši Vrijednosnica OS Darde uspjeli su se plasirati u četvrtfinale Kupa Krešimira Ćosića. Protivnik Darde u četvrtfinalu Kupa Krešimira Ćosića bit će Cedevita. Do četvrtfinala Vrijednosnice Os Darda je stigla uvjerljivo svladavši Brod Svjetlost po drugi u 10-ak dana te izborila četvrtfinale u kojem igraju protiv Cedevite. Baranjci su serijom 8-0 na početku druge četvrtine došli do +17, a najvećih +24 su imali u 24. minuti (50:26). Sve je ponovno riješila čvrsta domaća obrana gdje je trener Muminović izludio goste sa čestim izmjenama vrsta obrana, te ih limitirali na mršavih 46 koševa.

Vrijednosnice OS Darda – Svjetlost 65:45 (21:12, 20:11, 14:13, 10:10)

Darda: Kordić, Meznarić 15, Ridl 6, Budimir 11, Mileković 6, Bičvić 4, Perajica 14, Mandić, Radoš, Ćutuk, Jugo 3, Pandurić 6

Svjetlost: Matuško, Karlović, Šamija, Šamadan 7, Živković, Poščić, Tomeljak 13, Kljaić 10, Papac 10, Bašljan 6.