Porazom od ekipe Zaboka košarkaši Vrijednosnica OS Darde izgubili su i posljednji tračak nade  za plasman u Ligi za prvaka. Darda je u Bedekovčini poražena od košarkaša Zaboka sa rezultatom (103:87).

Dvoboj Zaboka i Vrijednosnica OS Darde bio je neizvjestan tek prvih dvadeset minuta susreta. U prvoj četvrtini niti jedna ekipa nije uspjela ostvariti značajniju prednost (28:24).  U drugoj četvrtini, košarkaši iz Darde su čak i poveli (32:34), ali su domaćini  zahvaljujući nepogrešivom Robertu Ležu na odmor odlazi  sa 11 koševa prednosti (55:44). Zabok je u trećoj četvrtini uspješno održavao stečenu prednost ne dopuštajući  Dardi povratak u utakmicu. Kada je u trećoj četvrtini prednost Zaboka narasla na 19 koševa razlike, bilo je jasno kako Darda pravac Baranje putuje sa devetim porazom na svome saldu. Baranjci jednostavno nisu uspjeli pronaći rješenje za odličnog Roberta Leža koji je susret završio s 33 postignuta poena, od kojih je 27 zabio u prvih 20 minuta. Najučinkovitiji „Vrosov“ dvojac bili su Zvonimir Ridl 23 i Ivan Krolo sa 21 poenom.

Zabok : Vrijednosnice OS Darda 103:87 (28:24, 27:20, 26:19, 22:24)

ZABOK: Pešut 11, Rogić, Janković 8, Lež 33, Peklarić 19, Krajačić, Črnjević, Perinčić 9, Stojković, Lozančić 9, Smajlagić 6, Kraljević 8.

VRIJEDNOSNICE OS DARDA: Kordić 2, Meznarić 8, Ridl 23, Milošević 3, Radoš, Bičvić 14, Krolo 21, Katavić 2, Baković 12, Ćutuk, Rakitić, Gmajnički 2.