Košarkaši Vrijednosnica OS Darde i Dubrovnika u međusobnom su ogledu imali priliku odlučiti tko će zadržati šansu za ulazak u ovogodišnju Ligu za prvaka. Do velikog slavlja u konačnici došli su Dubrovčani zahvaljujući iznimnoj pucačkoj večeri u kojoj su pogodili 16 trica.

U prvoj četvrtini Frano Karač predvodio je Dubrovnik sa 15 poena prema rezultatu (19:17). S devet trica u prve dvije četvrtine Dubrovnik je na odmor otišao s 12 koševa prednosti (49:37). Na kraju treće četvrtine gostujuća momčad imala je prednost 13 poena (69:56). Tek početkom posljednje četvrtine Darda se budi serijom (14:1) i stiže do izjednačenja (70:70). Zahvaljujući nadahnutom trojcu Došen-Perić-Karač, Gospari se opet odvajaju i dolaze do konačnih (99:88). Uz Karača, koji je bio najefikasniji igrač Dubrovnika, 26 koševa i 6 skokova, važan kotač u pobjedi Dubrovnika bio je i Došen sa 24 koša te Perić s 20 koševa, 3 skoka i 5 asistencija. Vrijednosnice OS Dardu predvodio je dvojac Krolo s 25 i Bičvić sa 18 poena.

Vrijednosnice OS Darda – Dubrovnik  88:99 (17:19, 20:30, 19:20, 32:30.)

Vrijednosnice OS Darda: Ridl 13, Bičvić 18, Krolo 25, Baković 15, Rakitić 3, Kordić, Meznarić 10, Milošević 2, Radoš 2, Mandić, Ćutuk, Gmajnički.

Dubrovnik: Kušt, Soko, Karač 26, Došen 24, Vranješ 1, M. Hajdić 10, D. Hajdić, Lučić 3, Blesić 15, Perić 20.