U posljednjem susretu 14. kola A-1 lige, Vrijednosnice OS Darda pravac Baranje nosi važne bodove sa vrućeg gostovanja u Trogiru. U splitskom predgrađu svladana je ekipa Trogira sa rezultatom (80:77).

Do petog uzastopnog slavlja „Brokeri“ su stigli nakon vrlo neizvjesnog susreta. Važnu pobjedu i odličnu igru uspjeli su okruniti u posljednjim sekundama dvoboja. Šokantna završnica odvijala se u posljednjoj minuti ogleda, kada je Žitko smanjio zaostatak Darde na +3 (74:77). U zadnjih 15. sekundi sjajni Zvonimir Ridl sa dva pogođena slobodna bacanja postavlja konačni rezultat (77:80). Domaćin je samo u prvih 10. minuta susreta imao minimalnu prednost, te je zahvaljujući svom najboljem pojedincu Luki Žitku okončao prvu dionicu sa minimalnom prednošću (21:19). Od 12. minute susreta momčad Trogira lovila je zaostatak ekipe Darde, u kojoj se probudio Ivan Krolo te je do odlaska na odmor uspio ubilježiti 16 poena za prednost Vrijednosnica OS Darde  od + 2 (35:37). U 24. minuti susreta serijom uspješnih trica Trogir se vraća u život (43:42), ali Darđani preko dvojca Ridl i Bičvić u posljednjih 10. minuta ogleda ulaze sa prednošću od šest poena (55:61). Tricom Bičvića, Darda u 34. minuti odlazi na (59:65), dok odlični dvojac Krolo i Ridl kreiraju prednost od +9 poena (68:77). Za neizvjesnost i dramu u završnim minutama pobrinuo se domaći dvojac Žitko i Vitali koji su sa sedam uzastopnih poena istopili svu prednost ekipe Dejana Srzića i u posljednju minutu susreta ušli sa minimalnim zaostatkom (77:78). No ekipa Vrijednosnica OS Darde ovoga puta nije ponovila grešku iz prošlogodišnje Lige za Prvaka kada su na gotovo identičan „sretni“ način bodovi ostali u Trogiru. Najučinkovitiji „Brokeri“  bili su Zvonimir Ridl (21 poen, 7 sk.),  Ivan Krolo (21 koš, 9 sk.) i Antonio Bičvić sa 13. Poena. Kod ekipe Ante Perice najraspoloženiji strijelac bio je Luka Žitko s 24 poena  i 9 skokova.

Trogir : Vrijednosnice OS Darda  77:80 (21:19, 14:18, 20:23, 22:20)

TROGIR: Vitali 15, Pruže, Rašetina 3, Bilić 11, Karakaš 9, Žitko 24, Miličević, T.Roso, Vladović 6, Diminić 9, M.Roso.

VRIJEDNOSNICE OS DARDA:  Kordić 5, Meznarić 6, Ridl 21, Milošević, Zucić, Bičvić 13, Krolo 21, Mandić, Baković 7, Ćutuk, Rakitić 7, Gmajnički.