GKK ŠIBENIK – KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK  74:62 (19:12, 15:11, 15:14, 25:25)

Šibenik: Radovčić 13, Šarić, Vitali 8, Gulin, Bašić 15, Bundović 12, Pandurić 22, Jelić, Mileković, Nakić, 4, Klepo, Paić

Vrijednosnice Osijek
: Boban, Taylor 11, Došen, Levinson, Markulin 8, Anzulović, Šarac 8, Krajina 4, Jois 19, Vrkić 12, Turalija

Još jedna loša napadačka predstava “Brokera” što pokazuje i rezultat. Domaći su ušli šuterski bolje raspoloženi u utakmicu i u prve 2 minute su zabili 3 trice koje su ih dovele do prednosti od 6 koševa. Do kraja četvrtine gosti su podigli razinu obrane i uspjeli su donekle zaustaviti vanjski šut domaćina, ali nisu se uspjeli rezultatski približiti. U drugoj četvrtini Osječani su još jače počeli igrati obranu pa je iz te obrane došao i lakši napad koji ih je u jednom trenutku doveo na samo 1 koš razlike (22:21). Međutim igrači Vrijednosnica nikako nisu mogli prijeći u vodstvo iako su imali više šansi koje su redom propuštali, a to su igrači Šibenika znali kazniti što je na kraju dovelo da košem sa pola terena u zadnjoj sekundi 1. poluvremena domaćini odu na prednost od 11 koševa (34:23). Na kraju se ta prednost pokazala nedostižna za goste iz Osijeka koji su cijelo drugo poluvrijeme bili u zaostatku od 10 ili više poena te upisuju novi poraz. Kod Osijeka su se istaknuli: Venkatesha Jois sa 19 poena i 14 skokova i Domagoj Vrkić sa 12 poena i 5 skokova.