U 14. kolu A1 košarkaške lige ekipa GKK Šibenika u posljednjim sekundama uspijela je pobjediti KK Vrijednosnice Osijek rezultatom (64:66). Brokeri na žalost nisu sačuvali rezultatsku prednost koju su imali tijekom cijelog susreta te su u posljednjim minutama uspjeli izgubiti dobivenu utakmicu.

Košarkaši GKK Šibenika poništili su  vrijednu gostujuću pobjedu Brokera iz prošlog kola i pokvarili domaću premijeru trenera Vladimira Krstića. Igrali su Brokeri prvo poluvrijeme odlično, obrana je bila čvrsta i agresivna a napad efikasan. U prvom dijelu Osječani su imali dobru realizaciju i trojicu raspoloženih igrača; Tončinića (15), Meznarića (12) i Aljošu Šaraca sa 8 poena. Najveća prednost na strani Vrijednosnica Osijek bila je u 18. minuti +9 (40:31) dok se na odmor otišlo sa prednosti od +6 (41:35). Nakon odmora, ulazak Ozrena Mišića na mjesto organizatora igre stabilizirao je gostujuću momčad a pod obručima razigrao se dvojac  Šamadan/Vukičević. U istom periodu Vrijednosnice Osijek izgubile su dominaciju u defanzivnom skoku i promašile 20 šuteva te u potpunosti vratile ekipu Jeronima Šarina u igru. Kazna za domaću momčad stigla je pola sekunde prije kraja utakmice. U posljednjem napadu četiri sekunde do kraja utakmice pri rezultatu (64:64), Teo Petani probio se kroz domaću obranu i u zadnjim sekundama položio za konačnih (64:66). Kod ekipe Vrijednosnica Osijek  jedino  je trojac  Tončinić (22), Meznarić (19) i A.Šarac (10) bio na prihvatljivoj razini. S druge strane pobjedničku ekipu GKK Šibenika predvodili su Šamadan (17) i Bašić sa 16 poena.

KK Vrijednosnice Osijek – GKK Šibenik 64:66 (25:19, 16:16, 13:14, 10:17).

KK Vrijednosnice Osijek: Kujundžić, Meznarić 19, Došen 3, Buha 2, Tončinić 22, Bičvić 5, Pandurić 3, A. Šarac 10, J. Šarac, Žulj, Krajina.

GKK Šibenik: Radovčić, Badžim 4, Andabaka, Mišić, Kalpić, Bašić 16, Blaće, Marcijuš 13, Vukičević 14, Šamadan 17, Petani 2.