Danas su kadeti Vrijednosnica pobijedili Dubrovnik u sklopu Jedinstvene kadetske lige. Nakon prvih 10 minuta domaćin je vodio rezultatom 14:8. U drugoj i trećoj četvrtini ekipe su bile podjednake te su se mijenjale u vodstvu. U posljednjoj dionici mladi Brokeri su bili agresivniji, zabijali su lagane poene te pobijedili sa 82:69.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Dubrovnik 82:69 (14:8, 21:28, 23:20, 24:13)

Vrijednosnice: Pleša 6, Milinković 14, Rejo 16, Šipka 17, Vidaković 17, Marijanović 4, Bošnjak, Keglević, Pranjić 8, Barač, Pavlović.

Dubrovnik: Njire 7, Bačić 11, Vinčić 10, Prlj 10, Grošeta 2, Baranac, Vrtikapa 21, Čustović, Salatić 8, Ramljak.

Izjave:

Trener Vrijednosnica – Marko Mandić: Čestitam dečkima na pobjedi, dobro su odigrali danas, posebno drugo poluvrijeme. Idemo se dalje pripremat za sljedeću utakmicu koja je za sedam dana u Zadru.

Trener Dubrovnika – Darko Kunce: Zaslužena pobjeda domaćina, prelomila se u zadnjih pet minuta zahvaljujući Luki Šipki koji je ušao u sljed koševa.