Večeras su kadeti Vrijednosnica pobijedile Kvarner u sklopu Jedinstvene kadetske lige. U prvom poluvremenu ekipe su se izmijenjivale u vodstvu te je završilo sa 32:35. U trećoj dionici Kvarner je bio bolji, u 25. minuti napravio je vodstvo od 8 poena za 37:45. U posljednjoj četvrtini gosti su pravili puno grešaka što su Vrijednosnice iskoristile, zabijale su poene iz polukontre i kontre te ostvarile vodstvo od 12 poena za 65:53. Nakon toga gosti su napravili seriju 10:0, no mladi Brokeri pobjeđuju sa 65:63.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Kvarner 2010 65:63 (19:17, 13:18, 14:18, 19:10)

Vrijednosnice: Pleša, Marijanović 8, Rejo 16, Šipka 18, Vidaković 14, Mustanjević, Mihić 7, Oreč, Radoš, Pranjić 2, Barač, Pavlović.

Kvarner: Arbanas 4, Pilepić 5, Moraal 14, Kremenović 19, Margitić 2, Kurević, Kušeta, Kovačević, Mušan 2, Matić 8, Pozder 9.

Izjave:

Trener Vrijednosnica – Marko Mandić: Čestitam svojim igračima na pobjedi. Bila je jako teška utakmica za nas, ekipa Kvarnera je bila malo sviježija u odnosu jer smo mi i u srijedu imali utakmicu, a oni nisu. Utakmicu smo uspjeli dobiti obranom, danas nas šut nije služio. Idemo dalje, pripremamo se za Dubrovnik, utakmica je za 7 dana.

Trener Kvarnera – Branko Musić: Čestitke ekipi Osijeka na pobjedi, krivo mi je jako jer smo prvo poluvrijeme bili baš dobri i trebali smo imati puno veću razliku, nismo to nažalost iskoristili. Dobro smo držali treću četvrtinu, bili smo u egalu, nakon toga smo napravili niz grešaka u dodavanju, promašenih čistih situacija i tako se ne može dobiti utakmica.