Večeras su Vrijednosnice rutinski pobijedile Marsoniju u Slavonskom Brodu.

KK Marsonia – KK Vrijednosnice Osijek 72:99 (14:32, 15:24, 19:21, 24:22)

Marsonia: Stojsavljević 4, Zadro 14, Filipović 11, Sekulić, Basset 34, Kovačević, Špehar J. 2, Carević 7, Špehar L.,Pavlović, Jacović.

Vrijednosnice: Ashton 3, Kujundžić 6, Bjelanović 16, Primorac 7, Kotrulja 13, Martinović 11, Flanjak, Tomljenović 13, Dmitrović 12, Budimir, Šiško 18.

Vrijednosnice su krenule u utakmicu sa 8:0, te su prvu četvrtinu završile sa velikih +18 za 14:32. U drugoj dionici Brokeri su bili još bolji, igrali su dobro u oba smjera, domaćin nije pružao dovoljan otpor te poluvrijeme završava sa 29:56. Nastavak utakmice bio je jedosmjeran kao i prvih 20 minuta, Marsonia se nije uspjela približiti gostima koji rutinski pobjeđuju sa 72:99. Vrijednosnice Osijek su i ovu utakmicu odigrale bez ozljeđenih Vladovića, Budimira i Šuvaka.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju 16.03. protiv Zagreba u Osijeku s početkom u 14:00h.