Danas je u dvorani Zrinjevac u Osijeku odirana utakmica Jedinstvene kadetske lige u kojoj su se sastali domaćin Vrijednosnice Osijek te ekipa Mrav iz Zagreba. Gosti su odlično otvorili utakmicu sa 8:0, do kraja četvrtine su imali vodstvo od 18 poena (15:33). Vrijednosnice su u drugom poluvremenu napravile preokret, u 32. minuti su prešle u vodstvo za 71:69. Završnica je bila napeta, no domaćini zasluženo pobjeđuju sa 88:85.

KK Vrijednosnice Osijek – KK Mrav 88:85 (15:33, 26:20, 23:12, 24:20)

Vrijednosnice: Mihić, Milinković 14, Rejo 8, Šipka 30, Vidaković 21, Oreč, Marijanović 15, Radoš, Prgomet, Pranjić, Barač, Pavlović.

Mrav: Gerovac 26, Vučković 6, Kousek 6, Perić 17, Bošnjak 13, Tomljenović, Trtanj, Gerovac 7, Marić, Popović 2, Delalija 8.

Izjave:

Trener Vrijednosnica – Marko Mandić: Čestitam svojim igračima na pobjedi, čestitam protivnicima na fair i korektnoj igri. Ova pobjeda nam puno znači, pogotovo za dečke da shvate da mogu, da se sada još više posvete treniranju, nadam se još ubuduće ovakvim rezultatima.

Trener Mrava: Tomislav Milković: Čestitke domaćinu na zasluženoj pobjedi, kad zabiješ 17 trica sigurno znači da si u dobrom ritmu, da si motiviran i da igraš sa puno energije. Mi smo ušli dobro u utakmicu, nakon toga su moji igrači bili polagano u busu za Zagreb i planirali večernje izlaske, što se na kraju u utakmici i pokazalo. Na kraju nas je nažalost zadesila i ozljeda  i to nam je najveći gubitak.