Košarkaši Jolly Jadranske banke su na Baldekinu u sklopu 20. kola bili bolji od Vrijednosnica Osijeka sa rezultatom (77:68).

Obje ekipe otvorile su subotnji susret sa velikim brojem pogrešaka i promašaja. Zahvaljujući dvojcu Katura/Vrlika domaćin prvih deset minuta igre završava sa prednošću od četiri poena (13:9). Druga četvrtina donosi bolju igru ali na odmor Brokeri odlaze sa zaostatkom od -6 poena (33:27). Nakon odmora Jolly JBS ima prvu dvoznamenkastu prednost (43:33). Vrijednosnice Osijek do ulaska u posljednju četvrtinu uspijevaju smanjuju zaostatak na (51:44). Odlično je posljednju četvrtinu otvorio Filip Tončinić i približio Brokere na samo tri poena zaostatka a na njegovih šest poena tricom se nadovezao i Dejan Meznarić za (55:53). Šibenčani su odgovorili preko dvojca Katura/Vrlika te minutu prije kraja poenima Mrve rješili pitanje pobjednika (75:64). Najbolji u redovima Jollya JBS bili su Katura s 23 poena, te Vrlika s 20 koševa i sedam skokova. Kod Vrijednosnica Osijek sa 18 koševa i osam skokova istaknuo se Filip Tončinić, dok je 12 poena i šest skokova nadodao Robert Kujundžić.

KK Jolly JBS : KK Vrijednosnice Osijek 77:68 (13:9, 20:18, 18:17, 26:24).

KK Vrijednosnice Osijek: Kujundžić 12, Meznarić 3, Došen 11, Jakić, Tončinić 18, Bičvić 7, Pandurić  8, Šarac A. 9, Buljubašić, Turalija.

KK Jolly JBS: Gulam 2, Roso, Pavlović, Katura 23, Vrlika 20, Mrva 11, Najev 11, Subotić 4, Petković, Perković, Bilalović, Đurić 6.