U sklopu 4. kola A-1 lige košarkaši Jolly Jadranske banke pobijedili su na gostovanju u Baranji momčad Vrijednosnica OS Darde rezultatom (63-78).

U tvrdoj utakmici s puno nervoze i grešaka bolje su se snašli Bankari, koji su tek pred kraj prvog poluvremena napravili znatniju rezultatsku prednost. Predvođeni Lukom Katurom u tom dijelu gosti rade seriju (8-0) i odlaze na predah s prednošću (33-25). Ronald Ross u drugom poluvremenu nemilosrdno puni koš Brokera, pa razlika u korist šibenskog sastava u 24. minuti postaje dvoznamenkasta i iznosi +14. Kako se utakmica bliži kraju, tako do izražaja dolazi duža klupa i veća kvaliteta na strani Jollyeva rostera koji do samog kraja bez većih problema uspijeva sačuvati stečenu prednost. Odličnu utakmicu odigrao je Ron Ross, koji se na kraju zaustavio na 33 koša, dok je Baranjce predvodio Luka Pandurić s 19 poena.

Vrijednosnice OS Darda – Jolly JBŠ 63:78 (13:12; 25:33; 41:53)

VROS Darda: R. Kujundžić 2, Meznarić 10, Šarac, Diminić 10, Bičvić 6, Mazić 7, M. Kujundžić, Hrnčić 9, Barišić, Pandurić 19, Turalija.

Jolly: Gulam 3, Roso, Katura 12, Kozić 4, Vrlika 4, Ross 33, Mrva 14, Naletilić 1, Peršić 4, Bubalo 3, Cinac.