U 13. kolu HT Premijer lige Škrljevo je nadigralo Vrijednosnice Osijek.

KK Adria Oil Škrljevo – KK Vrijednosnice Osijek 79:66 (26:20, 17:14, 16:22, 20:10)

Škrljevo: Šarac 9, Yacoubou 17, Štemberger, Ušić 14, Lebo 2, Barnjak 11, Uljarević 9, Kučan, Cvitković, Williams 9, Krstanović 8.

Vrijednosnice Osijek: Pavlović 7, Ihring 9, Mandić 6, Boras, Perić, Abu 19, Šango 6, Darling, Vrkić 6, Gospić 13.

Domaćin otvara utakmicu tricom Josipa Barnjaka, te vodstvom 9:4 u četvrtoj minuti. Gosti preko Abdul Malik Abua dolaze do minimalnog vodstva u petoj minuti kada imaju prednost 10:9. Nakon toga domaćini se bude, pa do kraja četvrtine odlaze na plus šest (26:20).

Nastavak je u znaku Adria Oil Škrljeva, koji u 19′ imaju i plus petnaest 43:28, da bi Vrijednosnice Osijek uspjele smanjiti do velikog odmora na minus devet (43:34).

Treća četvrtina pripala je gostima, koji su je dobili 22:16. Razigrao se Ante Gospić, pa se na mini odmor otišlo sa prednost 59:56 za domaćina.

U zadnjoj četvrtini gosti iz Osijeka ostaju na malom broju koševa i bodovi zasluženo ostaju Škrljevu.