U sklopu 11. kola HT Premijer lige  košarkaši Vrijednosnica Osijek ugostili su ekipu KK Zadar u Maloj dvorani Gradski vrt.

KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK – KK ZADAR  72:88 (19:23, 21:26, 20:14, 12:25)

Vrijednosnice Osijek: Boban 12, Taylor 13, Došen 2, Levinson 6, Bačić, Markulin 13, Anzulović, Šarac 5, Krolo 5, Vrkić 4, Turalija 12

Zadar: Knowles, Bašić 6, Ivanov 16, Kraljević 9, Jelenković, Krajina 18, Bostic 21, Brzoja 7, Špralja 6, Erslan, Božić 5

Utakmica je započela izjednačeno i prvih 5 minuta smo imali čak 4 promjene vodstva. Uvodna četvrtina je završila vodstvom Zadrana od 4 razlike (19:23). Drugu četvrtinu su Zadrani započeli kako su završili prvu i uspjeli su podići svoju prednost na 9 razlike. Nakon pauze između poluvremena “Brokeri” su ušli furiozno u 3. četvrtinu i već nakon prve 2 minute su došli na samo 3 poena razlike (46:49), da bi na pola 3. četvrtine došli do prednosti (53:51) koju ipak nisu uspjeli duže zadržati i Zadrani su zaključili četvrtinu sa 3 poena razlike (60:63). Uvodne minute posljednje četvrtine opet donose izjednačanu igru obje ekipe, ali ubrzo Zadar podiže svoju igru na viši nivo i polako diže razliku do konačnih +16. Važno je istaknuti da je kod Osječana napokon priliku dobio mladi sedamnaestogodišnji Izraelac Tomer Levinson koji je tu priliku iskoristio i odigrao vrlo zrelo protiv puno starijih i iskusnijih igrača, meč je završio sa 6 koševa i 3 skoka. Kod Vrijednosnica su se još istaknuli: Bruno Markulin sa 13 poena i 5 asistencija, Jimmy Lee Taylor sa 13 poena i 4 skoka, te Nikola Turalija sa 12 poena i 10 skokova.