Spušten je zastor na regularni dio košarkaške A-1 lige. Četiri kluba demonstrira svoje vještine u sudaru s hrvatskih ABA ligašima, dok preostala šestorka proljeće igra u Ligi za ostanak…

U 1. kolu Lige za ostanak, Križevci su nad košarkašima Vrijednosnica OS Darde ostvarili domaću pobjedu  koja ih je dodatno odmakla od dna ljestvice. Križevčani su porazili košarkaše iz Baranje sa rezultatom (68:64). Domaći su sredinom treće četvrtine tricom Andrije Hrkača poveli (45:42) i više nisu ispustili vodstvo. U dva navrata početkom četvrte dionice poveli su +9, no Darda je prišla na (64:62) da bi Ivan Cvjetković u posljednjoj minuti vratio na +4 i osigurao pobjedu Križevčana. Kod Križevaca najučinkovitiji bili su Cvjetković i Marin Zrnić sa učinkom od 12 poena. Kod Brokera, Antonio Bičvić bio je najefikasniji s 23 koša, Luka Pandurić 16, Alen Trepalovac 12, a Stipe Tešija 11 poena.

Križevci – Vrijednosnice OS Darda 68:64 (17:19, 12:6, 22:19, 17:20)

Križevci: Prstec, Čusek, Fodor 5, Svoboda 10, Hrkač 3, Cvjetković 12, Ceranja, Zrnić 13, Maslić 4, Sertić 2, Rembert 9, Kapusta 10.

Vrijednosnice OS Darda: Kujundžić, Šarac, Tešija 11, Bičvić 23, Mandić 2, Hrkač, Hrnčić, Pandurić 16, Turalija, Tepalovac 12.