Ekipa Zaboka zasluženo je osvojila bodove u utakmici protiv Vrijednosnica Os Darde (90:68).

U solidno popunjenoj dvorani u Bedekovčini,obije ekipe izmjenjivali su se u vodstvu sve do sredine treće četvrtine. U 25. minuti kod vodstva Vrijednosnica OS Darde (45:47) dolazi do neobjašnjivog pada Brokera, kojeg koristi Zabok, te serijom trica radi prednost od (25:07). Nošeni glasnom domaćom publikom Zabočani su odlično šutirali trice (22/12) i dvice (31/21), te sa izgubljenim loptama gostiju dobro kapitalizirali ponuđeno. Polazilo je u tom periodu Zabočanima sve od ruke, dok su gosti iz Darde promašivali nemoguće, gubili lopte, srljali u napadu, igrali lošu obranu i u 15 minuta prokockali sve dobro što su napravili u prvom dijelu utakmice.

KK Zabok – KK Vrijednosnice Os Darda 90:68 (21:19, 14:15, 25:16, 30:18).

Zabok: Kuga, Pešut 9, Anzulović 7, Lež 23, Bundović 15, Vlaić 6, Črnjević 11, Marić 14, Mustapić, Tuđen 3, Diminić 2.

VROS Darda: Kujundžić, Meznarić 11, Tešija 4, Šarić, Glavinić 2, Bičvić, Perajica 22, Mandić, Hrkač 3, Hrnčić 11, Drča, Pandurić 15.