U utakmici 15. kola A1 lige momčad Vrijednosnica OS Darda je ugostila Zagreb. Duža klupa gostiju na kraju je presudila te su Mravi tako zadržali vodeću poziciju u prvenstvu. Konačni rezultat iznosi 72:89.

Zagreb je bolje otvorio susret i prvu četvrtinu dobio rezultatom 17:22. Domaći je sastav odgovorio serijom 7:0 i prešao u vodstvo. Do odlaska na veliki odmor igralo se koš na koš, a Darda na veliki odmor odlazi s plus tri. Ono što može veseliti domaću momčad je povratak Antonija Bičvića u sastav nakon četiri mjeseca pauze poslije teškog loma ruke i četiri mjeseca izbivanja s parketa.

U nastavku je duža gostujuća klupa došla do izražaja i Zagreb je polako gradio prednost. Treća četvrtina završena je s plus sedam za Zagrepčane, a utakmica je završena s rezultatom 72:89. Mrave su predvodili Ivan Mileković s 19, Karlo Žganec sa 17 i Ivan Novačić sa 16 poena. Kod poraženih Luka Pandurić je ubacio 20, Miše Diminić 19, a Dejan Meznarić 17.

Vrijednosnice Os Darda – Zagreb 72:89 (17:22; 37:34; 57:64)

VROS Darda: Šarac, Meznarić 17, Došen, Diminić 19, Hrkač 9, Bičvić 7, Pandurić 20, Jakić, Radoš, Žulj, Krajina, Turalija.

Zagreb: B. Žganec 2, Šarac 11, Halilović 12, Mileković 19, K. Žganec 17, Brnas 2, Tešija 2, Vuković, Sertić 8, Novačić 16, Milekić, Rogić.