Uz pregršt izgubljenih lopti i promašaja, košarkaši Zadra očekivano su pobijedili Vrijednosnice OS Dardu u četvrtom kolu A1 lige sa rezultatom (67:51).

U utakmici koja je obilovala napadačkom bezidejnošću, promašajima i izgubljenim loptama,  Zadar je slavio rezultatom (67:51). U Uvodnim minutama susreta domaći košarkaši držali su Darđane bez koša, dok su pritom sami postigli sedam. Ridl je tricom prekinuo seriju domaćina ali se i dalje nastavila neučinkovita i “traljava” igra s obje strane. U drugoj četvrtini gledali smo još nezanimljiviju košarku. „Brokere“ je u igri držao Perajica koji zabija osam koševa. Na veliki odmor se otišlo s zaostatkom od osam poena (30:22). Uspavanka se nastavila i u drugom dijelu. Domaći košarkaši dominirali u skoku i već nakon tridesete minute prešli su granicu od 40 skokova! Na isteku treće četvrtine na semaforu je svijetlio rezultat (48:34) u korist Zadra. Posljednja četvrtina ponudila je tek trenutak uzbuđenja. Košarkaši  Vrijednosnica OS Darde približili su se na samo 6 poena zaostatka (49:43), no na žalost za momčad iz Darde tada je eksplodirao uspavani Batur koji postiže osam koševa, od čega su bile dvije važne trice. Susret je završen pobjedom Zadra (67:51). Zadrani su utakmicu završili sa 56 skokova, dok je ekipa iz Darde skočila samo 23 puta.

KK Zadar – KK Vrijednosnice OS Darda 67-51 (17:10,13:12,18:12,19:17)

KK Zadar: Smolić, Delaš 7, Batur 11, Brnas, Ramljak 3, Radić 2, Šango 11, Vrbanc 6, Ivanov 16, Tončinić, Kaštropil 9, Zadnik 2.

KK Vrijednosnice OS Darda: Kordić, Meznarić 6, Ridl 9, Budimir 4, Mileković 10, Jugo 7, Perajica 10, Mandić, Radoš, Čutuk, Kujudžić, Pandurić  5.