U šestom kolu Lige za prvaka košarkaši Vrijednosnica OS Darde ostvarili su premijernu pobjedu. Sjajnom napadačkom predstavom nadigrali su košarkaše Trogira i  u konačnici slavili sa rezultatom (94:77).

Susret sa Trogirom bila je prava prilika za upisati prve bodove u Ligi za prvaka. Odličnim pristupom od prve minute košarkaši Damira Volodera stekli su veliku prednost, koju su znalački održavali tijekom susreta, te su u konačnici slavili s veliki 17 poena (94:77). Prva violina darđanske momčadi bio je sjajni i nezadrživi Dejan Meznarić koji je dalmatincima ubacio 32 koša uz šut iz igre (14/20). Ekipa Trogira u Baranju je došla bez trojca Žitko, Delaš i Alujević. Ostatak trogirske momčadi nije bio na razini sjajno raspoloženi baranjaca koji  su odigrali fantastično prvo poluvrijeme u kojem su postigli 61 poen te na odmor otišli sa prednost od 29 poena. Najzaslužniji za veliku prednost Darde bio je odlični trojac Meznarić, Gamma i Katavić koji su bili nerješiva enigma za košarkaše Nikše Bavčevića. Nakon odmora došlo je do maloga pada u izvedbi Komaraca. Priliku za igru dobili su igrači sa manjom minutažom te je razlika od 29 poena u korist Darde u konačnici smanjena na 17 poena. Osim Meznarića (32p, 5sk, 5as), u sastavu Vrijednosnica OS Darda još su se istakli Gamma s (19p, 7sk) i Katavić s (18) poena, dok su najefikasniji pojedinci gostujuće momčadi bili Drezga (22) i Bizaca (21).