U prvoj utakmici sedmoga kola Lige za prvaka košarkaši Zaboka na domaćem parketu svladali su Vrijednosnice OS Dardu sa rezultatom (88:62).

Darđanski košarkaši rezultatsku neizvjesnost u susretu sa zabočanima držali su prvih deset minuta susreta (21:16). Raspoloženi domaćin početkom druge četvrtine, zahvaljujući seriji  Veljka Budimira (12 poena) radi 12:2 seriju i na poluvrijeme odlazi sa 17 poena razlike. Po povratku na teren Darda se pokušavala vratiti u susret, no za preokret ovaj put nisu imali snage.  „Zabok je odigrao čvrsto i kontrolirano, a mi smo pokušali zonu, koja je danas bila jalova. Nismo imali rješenja za napadački dio igre domaćih, dok smo u napadu bili prespori i prestatični”. Kratak je komentar trenera Damira Volodera. U ekipi Darde osjetio se izostanak Zvonimira Ridla i Marka Mandića, dok Gamma igra sa nezaliječenom distorzijom zgloba. Zabok je prema trećoj pobjedi predvodio dvojac Ante Krapić (20 poena, 9 skokova) i Veljko Budimir (12 poena). Najučinkovitiji Dardin dvojac bio je Ivan Krolo (15 poena, 9 skokova) i Hrvoje Čamagajevac (14 poena, 5 asistencija).