Večeras su Vrijednosnice Osijek odigrale utakmicu u sklopu Kupa Krešimir Ćosić u kojoj su izgubile od Cedevite Junior.

KK Cedevita Junior – KK Vrijednosnice Osijek 99:82 (38:21, 20:24, 27:19, 14:18)

Cedevita: Radović 14, Kučić 11, Filipović 17, Bošnjak 7, Batinić 24, Ogrizović, Bundović, Miličević 4, Šabić 13, Planinić 9

Vrijednosnice: Makoi 13, Dugandžić, Grušanović 12, Porobić 13, Bošnjak 21, Lisica 19, Tomljenović 2, Tokić 2, Špehar, Kuany

Cedevita je već u prvoj četvrtini pokazala u kojem smjeru će ići utakmica, bili su agresivni i fokusirani, te  prvu četvrtinu zaključuju sa 38:21. U 15.minuti tricom Porobića Vrijednosnice su smanjile zaostatak na -7 za 47:40, a domaća ekipa do kraja prvog poluvremena povećava na +13 za 58:45. U nastavku se gosti nisu uspjeli približiti iskusnoj Cedeviti koja zasluženo pobjeđuje sa 99:82. Ekipa trenera Mandića igrala je bez Topolovića, Špehara i Kuanya. Za domaće najviše koševa ubacio je Batinić 24 i Filipović 17, a za Brokere Bošnjak 21 te Lisica 19.

Utakmica protiv Zadra koju su Vrijednosnice trebale odigrati 15.01.2022. otkazana je zbog zaraze COVID-19 kod ekipe Zadra.