Momčad Vrijednosnice OS Darda uspjela je nadoknadit rezultatski zaostatak u zadnjoj četvrtini zahvaljujući sjajnom Zvonimiru Ridlu i u konačnici slaviti nad ekipom Zaboka sa rezultatom 84:80.

Prvo poluvrijeme proteklo je u potpunoj dominaciji ekipe iz Zaboka. Nošeni raspoloženim Ležom u 17.   minuti, ekipa iz Zaboka ostvarila je prednost od 15 poena (22:37). Drugi dio susreta donosi kvalitetnije izdanje košarkaša Darde. Zonska obrana  i raspoloženi Ridl, pokazuju se kao ključne stvari u smanjivanju rezultatske prednosti Zaboka. Osim Ridla, motiviran za igru bio je i trojac Gamma, Mandić te Čamagajevac. Treća četvrtina po prvi puta tijekom susreta pripada košarkašima Vrijednosnica OS Darda. Brokeri su u 33. minuti po prvi puta u rezultatskoj prednosti zahvaljujući ponajprije odličnom izdanju Zvonimira Ridla (64:62). Stečenu prednost košarkaši Darde uspjeli su sačuvati u posljednjih sedam minuta susreta. Nošena igrom Zvonimira Ridla (20p i 7sk), Hrvoje Čamagajevca (17p), Kamaldina Gamme (16p i 4sk) Darda je u konačnici  slavila sa rezultatom 84:80. Kod ekipe Zaboka najefikasniji bili su Čular sa 19 poena (6sk), Lež 15 a Igor Peklarić 13 poena.

VRIJEDNOSNICE OS DARDA : ZABOK 84:82 (13:22, 20:22, 25:18, 26:18)

Suci: Jovović (Velika Gorica), Galiot i Ercegović (oba Zagreb).
VRIJEDNOSNICE OS DARDA: Komadina, Meznarić, Ridl 20 (5-6), Katavić 7, Lozančić, Dogan, Krolo 14 (2-2), Mandić 10, Gamma 16 (8-14), Čamagajevac 17 (12-15), Krešić i Zucić.
ZABOK: Čular 19 (6-8), Pešut, Tomeljak 3, Lež 15 (5-6), Peklarić 13 (3-4), Kujanin 9 (1-2), Nakić, Budimir 7, Stojković, Kolovrat 2, Krapić 12 (7-10).