Baranjci, dobivaju susret zahvaljujući odlično odigranoj zadnjoj četvrtini (24:6).

U 7. kolu A-1 Kvalifikacija, momčad Damira Volodera slavi na gostovanju kod prvaka A-2 lige Sjever, ekipe Čakovca sa rezultatom (76:64). Teško izborenu pobjedu Baranjci upisuju bez Zvonimira Ridla.

Nakon dva poraza, momčad iz Darde putovala je u Čakovec ostvariti pobjedu, oslabljena za svojega najboljeg igrača Zvonimira Ridla. Košarkaši Čakovca dobro su namučili košarkaše iz Darde koji su do svoje pete pobjede u Kvalifikacijskoj ligi došli u zadnjih pet minuta susreta. Najbolji pojedinci u redovima Darde bili su Luka Ćutuk sa 22 poena, Čamagajevac sa 16 i Krolo 15 poena. Čakovečku momčad predvodio je Bajić sa 19 i Zaspan sa 13 ubačenih koševa.