U 2. kolu A1 lige, košarkaši Splita CO slavili su sa visokom pobjedom protiv indisponirane Darde s 36 poena razlike (93:57). Ponajbolji hrvatski centar Nikola Vujčić nakon devet sjajni inozemnih godina vratio se u Split gdje je u svom domaćem debiju bio jedan od najzaslužnijih za visoku pobjedu „žutih“.

Otvaranje su košarkaši Splita CO shvatili vrlo ozbiljno i nakon početnih (5:5) potpuno dominirali u svih preostalih 38 minuta susreta. Već na kraju prve četvrtine bilo je (24:8), sredinom druge četvrtine (41:16), a na odmor se otišlo s 23 poena viška na strani košarkaša Splita. U drugom dijelu susreta prednost Splita CO je samo rasla, od (66:34) do (78:41) u 34. Minuti. Mlade splitske snage nisu dozvoljavale Vrijednosnicama snizit visoku prednost kad su se na klupu preselili (Mimica, Grgurević i Vujčić). Košarkaši iz Darde nikako nisu uspijevala pronaći odgovor na igru Splita CO te ni u jednom trenutku nisu uspjeli ugroziti prednost domaćina i na kraju su upisali visoki poraz (93:57). Trener Darde Damir Voloder bio je razočaran. „Split je kvalitetnija momčad, ali nisam očekivao da ćemo baš ovako loše odigrati. Nedostajao nam je Ridl da nas malo smiri, Split je pokazao snagu, a neugodno mi je što uz ovoliko publike nismo pružili bolju igru”. Najefikasniji je kod splićana bio  je Vujčić sa 17 poena, slijedili su ga Mimica s 15 i Režić 11. Kod blijedih košarkaša Darde pristojan učinak imali su samo Kamaldin Gamma (16p) i Danijel Katavić (14p).