Pred oko 200 gledatelja, košarkaši Borik-Puntamike porazili su košarkaše Darde na otvaranju A1 lige. Velika partija Jure Škifića, obilježila je pobjedu Borika protiv Darde (77:67).

Iako su Zadrani u početku stekli osjetniju prednost, ekipa Darde se strpljivo vraćali i na poluvrijeme otišli sa četiri poena zaostatka. Neizvjesnost je trajala do 35. minute, nakon čega su se domaći “odlijepili” i mirno osigurali pobjedu.  Škifić je svoju veliku večer zaokružio s 28 koševa, 10 skokova, 6 ukradenih lopti za ukupnu valorizaciju 42, dok je Čakarun dodao 11 koševa. S druge strane Zvonimir Ridl bio je prvi strijelac s 13 poena, a dvoznamenkasti su bili i Gamma i Swift s po 11 ubačaja.

Borik Puntamika – Darda  77-67 (27-17, 11-17, 17-14, 22-19)

KK Borik Puntamika: Mikulić 9, Mrkić 2, Marić 8, Čakarun 11, Pavić 5, Pešut 3, Škifić 28 (10 sk, 6 uk, 3 as), Marin, Troskot, Jurjević 7, Grabovac, Šarlija 4.

VROS Darda: Kordić, Meznarić 10, Ridl 13, Katavić 4, Kalaica, Omazić 4, Krolo 8, Mandić, Gamma 11, Gmajnički, Čamagajevac 6, Swift 11.