Zvonimir Ridl kapetan i najiskusniji igrač Vrijednosnica OS Darde na najbolji način debitirao je u ulozi trenera-igrača. U trenerskom debiju Ridla/Miljkovića, Darda je pobijedila Svjetlost (105:93).

Otvaranje slavonsko-baranjskog derbija bilo je u znaku centar Darde Ivana Krole koji je bio najraspoloženiji „broker“ u prvim minutama susreta. Najučinkovitiji brodski dvojac bio je Karlović/Petković koji je kreirao prednost Svjetlosti od +5 na kraju uvodnih deset minuta (25:20). Prednost gostujuće ekipe istopila se u 13. minuti zahvaljujući Bakoviću i Mandiću koji vraćaju Dardi prednost (28:25). Sredinom druge četvrtine domaća momčad imala je i najveću prednost (35:26), ali gosti zahvaljujući šutevima za tri poena Marića i Karlovića na odmor odlaze sa poravnatim rezultatom (43:43). Rezultatski vrlo izjednačena igra nastavljena je i nakon odmora (67:66). U 35. minuti „brokeri“ zahvaljujući Ridlu i Bičviću kreiraju seriju (13:1) i odlaze na +13 (83:70). U posljednjim minutama derbija Brođani su tricama Marića, Karlovića i Petkovića pokušali prepolovili zaostatak darđana (97:91), no trica Bakovića raspirila je sve gostujuće snove o preokretu i donijela konačnu pobjedu Vrijednosnicama OS Dardi (105:93). Ridl je kao igrač u osmoj pobjedi svoje momčadi sudjelovao sa  26 poena i 13 skokova. Dobru partiju pružili su i Ivan Krolo s 21 te Antonio Bičvić sa 19 poena. Luka Petković s 27 poena i Matej Karlović sa 24 poena predvodili su momčad Svjetlosti iz Broda.