Subotnjim ogledima završilo je i posljednje 18. kolo domaćeg košarkaškog prvenstva. Vrijednosnice OS Darda porazom u Rijeci protiv Kvarnera 2010 (81:70), zauzele su sedmu poziciju sa omjerom pobjeda i poraza (8:10).

Prvih deset minuta susreta  igrala se rastrgana košarka sa velikim brojem promašaja i izgubljenih lopti na obije strane. U toj igri uspješniji i spretniji bili su košarkaši Darde koji su preko dvojca Baković/Kordić kreirali prednost +12 (25:37). Do kraja druge četvrtine  „Brokeri“ su na svojoj strani imali obećavajuću prednost od +11 (29:40). Nakon poluvremena ekipa Kvarnera 2010 zahvaljujući svom najučinkovitijem pojedincu Puljku kreira preokret. Neopreznost i nekoliko izgubljenih lopti rezultirali su u 25. minuti, potpunim gubitkom stečene prednosti iz prvog dijela susreta (45:45). Krajem trećeg dijela Kvarner je već imao prednost od (60:52). Treću četvrtinu Darda je izgubila rezultatom (31:16). Baković  „Brokere“  ponovo vraća u igru  novim izjednačenjem (60:60). U tom periodu igre Krolo je zaradio petu osobnu. Na tricu Ridla u 37. minuti, Puljko odgovara identično (72:63),  Baković ne pogađa tri slobodna bacanja, a Filipović na drugoj strani Kvarneru osigurava pobjedu  sa konačnih +11 (81:70). Kod košarkaša iz Darde najučinkovitiji bili su Baković s 19 i Ridl  sa 16 poena. Riječane je predvodio dvojac Puljko s 18 i Pehar sa 14 koševa. Idući susreti Vrijednosnice OS Dardu očekuju u Ligi za ostanak sa ekipama Dubrovnika, Kvarnera, Svjetlosti, Dubrave i Trogira dok će  Ligu za Prvaka igrati košarkaši Splita, Borika, Alkara i Zaboka.

Kvarner  2010 : Vrijednosnice OS Darda 81:70 (19:25, 10:15, 31:16, 21:14).

Kvarner  2010: Gaćeša, Puljko 18, Wisseh 4, Surina 13, Jugo 2, Maruna 2, Pehar 14, Mažar 12, Poščić, Filipović 11, Boban 5.

Vrijednosnice OS Darda:  Kordić  12, Ridl 16, Gmajnički, Radoš, Bičvić 8, Krolo 12, Mandić, Baković 19, Ćutuk, Rakitić, Milošević 1.