Košarkaši Vrijednosnica OS Darde uvjerljivim su porazom od Svjetlosti iz Broda otvorili natjecanje u „A“-1 ligi za ostanak.

Košarkaši Svjetlosti su bolje krenuli u utakmicu te u trećoj minuti poveli (9:0). Na kraju prve četvrtine bilo je (27:17) za ekipu Broda, zahvaljujući raspoloženom dvojcu Karlović i Vukičević. U momčadi Darde jedini raspoloženi pojedinac bio je Ivan Krolo. Tricom Marića na odmor Darda odlazi sa zaostatkom od -11 (49:38). Najveću minus „Brokeri“ su dosegnuli u 37. minuti kada su imali -30 (87:57). Osim konačnog rezultata  (90:66) pobjeda Brođana mogla je biti izražena. Prvo ime utakmice bio je Filip Vukičević koji je ubacio 26 koševa i Karlović s postignutih 22. U sastavu Baranjaca jedino je Ivan Krolo pružio pristojnu partiju sa 23 poena.

Brod Svjetlost – Vrijednosnice OS Darda 90:66 (27:17, 22:21, 21:12, 20:16)

Brod Svjetlost: Helbich, Marić 10 (2-2), Šarac 5, Mišić 3, Živković 6 (1-2), Pandurić 2, Petković 12, Kljaić 4 (2-2), Vukičević 26 (0-1), Karlović 22 (2-2), Matasović, Grgić.

Vrijednosnice OS Darda: Kordić 6 (2-2), Zucić 5, Ridl 13 (1-2), Gmajnički, Radoš, Bičvić 2, Krolo 23 (3-3), Mandić 2 (0-2), Baković 6 (2-2), Ćutuk 2, Rakitić 1 (1-2), Milošević 6 (2-3).