Kvarner je u Rijeci pobijeđen sa većom razlikom tako da u slučaju istog broja bodova Darda ima prednost.

Košarkaši Vrijednosnica OS Darda zabilježili su prvi Kvalifikacijski domaći poraz. Momčad riječkog Kvarnera nakon produžetka slavila je na gostovanju u Baranji nad ekipom Darde rezultatom (75:80).

Pred ispunjenom darđanskom dvoranom košarkaši Damira Volodera nisu uspjeli svladati prvoligaša iz Rijeke. Domaćin je tijekom cijelog susreta imao pobjedu u svojim rukama, međutim povreda igrača Zvonimira Ridla u trećoj četvrtini, te sve bolja igra Riječana u drugom dijelu susreta zadržava goste u igri i dovodi Rijeku do produžetaka. Derbi 6. kola presudila je riječka obrana koja je posljednjih šest minuta regularnog dijela i prve dvije minute produžetka dopustila domaćinu tek jedan jedini poen. U redovima darđanskih košarkaša Dejan Meznarić postiže 21 poen, Danijel Katavić 19, dok su goste predvodili David Grbešić sa 24 i Andelija Muris sa 16 poena.