„Brokeri“ se u Dardu iz Broda vraćaju sa punim plijenom!

Baranjski košarkaši upisali su svoju prvu gostujuću pobjedu. Nakon što su prošloga vikenda svladali Dubrovnik, ove subote momčad iz Broda nije se mogla oduprijeti sjajnoj igri Voloderove momčadi.

Od samoga starta ekipa iz Darde preuzela je stvari u svoje ruke i sa odličnom igrom slavili su na gostovanju u Brodu sa rezultatom 87:79. Brokeri su tijekom cijelog susreta bili u prednosti od najmanje 10 koševa. Najveća prednost na strani košarkaša iz Darde bila je u 25-oj  minuti  kada su baranjci bili u plusu 18 poena. Nakon toga brođani se uspijevaju u zadnjoj četvrtini približiti na samo 8 koševa. Zadnje dvije minute počinje dalekometna paljba sa obije strane ali u konačnici darđani uspijevaju preko najiskusnijeg igrača Zvonimira Ridla upisat ove važne bodove. Najučinkovitiji pojedinci u redovima Darde bili su Dejan Meznarić 17, Ridl 13, odlični Čamagajevac sa 12, dok su Krolo, Ćutuk i Mandić dodali po 10 poena.  Momčad Edija Đelalije  po učinkovitosti predvodili su Filip Vukičević 16 i Miše Dimić sa 12 poena.