Drugo uzastopno gostovanje i drugi poraz košarkaša Vrijednosnica Osijek u Ligi za ostanak. U Sinju su košarkaši iz Osijeka bili nekompletni, stoga negativan rezultat nije iznenađenje (82:59).

Čvrstom obranom i solidnim napadom Alkar već u uvodnoj četvrtini gura Brokere u minus (22:8), da bi do odlaska na odmor ekipa Vladimira krstića zahvaljujući bljeskovima Luke Pandurića uspjela tek neznatno smanjiti zaostatak na -10 (40:30). U nastavku domaćin ne popušta i još jače pritišće Brokere i odlazi na velikih +21 poen prednosti (65:44). U preostalih 10 minuta Alkar je sve imao u svojim rukama, bilo je samo pitanje sa kojim će razlikom završiti gostovanje u Sinju (85:59). Najefikasniji u redovima Alkara bili su Josip Boban 21 i Stipe Tešija sa 19 poena. Za Vrijednosnice Osijek, Luka Pandurić ubacio je 24 a David Ušić je nadodao 8 koševa.  U sljedećem kolu Vrijednosnice Osijek gostuju u Škrljevu.

KK ALKAR : KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK 85:59 (22:8, 18:22, 25:14, 20:15)

KK ALKAR: Bilić, Jo. Boban 21, Modrić 5, Dominović 2, Šipić 4, Ju. Boban 8, Gaurina 2(, Glavinić 13, Svalina 6, Tešija 19, Bašić, Kanaet 5.

KK VROS: Zebić 5, Došen, Ušić 8, Bičvić 7, Pandurić 24, A. Šarac 2, Krajina 5, Mar. Karlović 4, Turalija 4, J. Šarac.