Ekipa Zagreb CO u obranu kupa osvojenog prošle sezone krenuli su sa četvrtfinalnom pobjedom nad momčadi Vrijednosnica OS Darde. U dvorani „Jug 2“ košarkaši Zagreb CO slavili su sa rezultatom (96:71).

Zagrepčani su nekompletni došli u Osijek. U ekipi Mladena Erjavca nije bilo Kasuna, Mulaomerovića i Šarića. Mulaomerović, Kasun i Prostran su zbog ozljeda bili potpuno izvan kombinacija. Ipak, i oslabljeni Zagreb u Osijeku je odigrao dobru utakmicu. Već nakon nekoliko uvodnih minuta Mravi su nametnuli svoj ritam, šutevima razbili zonu Vrijednosnica OS Darde te nakon samo nekoliko minuta ostvarili dvoznamenkastu prednost (16:5). Sve dvojbe oko pobjednika otklonili su već nakon prvih 20 minuta te se na odmor otišlo s (55:33). U drugom djelu Brokeri nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti stečenu prednost košarkaša Zagreb CO, što je na kraju Zagrepčanima donijela uvjerljivu pobjedu. Kod Vrijednosnica OS Darde najučinkovitiji bio je Bičvić s 21 dok je  Ivan Krolo postigao 19 poena. Najubojiti Mrav bio je Luka Žorić s 22 poena, a  slijedili su ga Ante Mašić 16 i Petar Babić sa 14 koševa.

Vrijednosnice OS Darda – Zagreb CO 71:96 (15:29 18:26 15:15 23:26)

OSIJEK – Dvorana Jug. Gledatelja: 500. Suci: Dožai (Zg), Vovk (SB), Ercegović (Zg).

VRIJEDNOSNICE OS DARDA: Kordić, Meznarić, Ridl 10, Katavić 3, Radoš 2, Bičvić 21, Krolo 19, Mandić 6, Baković 8, Ćuruk, Rakitić, Gmajnički 2.

ZAGREB CO: Mašić 16, Halilović 11, Simon 11, Babić 14, Renfroe, Bubalo 6, Novačić, Bašljan 6, Žorić 22, Rančić 10.