Danas su na Zlatiboru Brokeri izgubili prvu utakmicu u sklopu ABA Lige 2 od ekipe Spars iz Sarajeva.

KK Spars – KK Vrijednosnice Osijek 82:74 (22:18, 23:20, 21:16, 16:20)

Spars: Burch-Manning 6, Durnik 9, Nikolić 8, Vrbica 19, Abell 9, Polutak 6, Tutić, Livadić, West 5, Lakić 20

Vrijednosnice: Makoi 15, Lisica, Filipović, Grušanović 18, Tomljenović, Tokić, Porobić 8, Kuany 10, Bošnjak 10, Topolović 13

Prošlogodišnji finalisti ABA 2 Lige vodili su veći dio utakmice, Brokeri su se prvo poluvrijeme dobro držali, nisu dozvolili ekipi Sparsa da ostvari veću prednost. U trećoj četvrtini Vrijednosnice su se približile protivničkoj ekipi na dva koša zaostatka, no nakon toga Brokeri su napravili velik broj pogrešaka u napadu i obrani te odlaze na plus 15 za rezultat 69:54. U zadnjoj dionici Vrijednosnice su smanjile prednost Sparsa na minus osam te utakmica završava rezultatom 82:74. Ekipu Vrijednosnica predvodili su Grušanović sa 18, Makoi 15 i Topolović 13 poena, dok su protivničku ekipu Lakić sa 20 i Vrbica 19.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u četvrtak, 14.10.2021. u 17:00h protiv KK Furnir u Osijeku.